Dvojfázový kurz KOBIDO masáže a tejpovanie

Komplexný certifikovaný kurz zostavený Evou Žuffovou.

Všetko, čo potrebujete vedieť o kurze KOBIDO

Táto najstaršia a najpokročilejšia forma tvárovej v Japonsku postupne dobýva svet a som nesmierne rada, že sa nám spoločne s mojim tímom podarilo vytvoriť komplexné jednodňové školenie Kobido masáže pre kozmetičky.

Čo je KOBIDO?

Jedna z najmodernejších alternatív k zákrokom estetickej medicíny. Prirodzený lifting tváre, omladenie, zvýšeniu tvorby kolagénu a elastínu. Kobido je celá filozofia, ktorá považuje krásu za dokonalú rovnováhu fyzického, emocionálneho, duchovného.

Zahŕňa najmenej 48 techník zameraných na špeciálne ošetrenie vyvinuté najkvalifikovanejšími japonskými majstrami.

Náš tím zložený z odborníkov z oblasti fyzioterapie, masáží tváre, tvárovej jogy a tejpovania tváre vás prevedie týmito výnimočnými technikami, ktoré po absolvovaní školenia budete môcť dopriať svojim klientkám.

PRE KOHO SÚ KOBIDO KURZY URČENÉ?

Naše kurzy a školenia sú určené pre profesionálov a profesionálky – pre kozmetičky, masérky, fyzioterapeutky. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý vás oprávňuje ponúkať vo vašom salóne daný typ masáže alebo terapie.

eva faceyoga priestor kurz 42
faceyoga eva 5

AKO KURZY KOBIDO PREBIEHAJÚ?

Kurz prebieha v šesťhodinovom bloku, zvyčajne v sobotu. Je rozdelený na teoretickú časť s praktickými videoukážkami a praktickú časť, na ktorej sa naučíte správny postup na dvoch modelkách.

Kurzy prebiehajú v malých skupinách zvyčajne s piatimi účastníkmi, takže máme široký priestor na individuálny prístup.

KOBIDO kurzy sú dvojfázové – po niekoľkých dňoch/týždňoch po školení, kedy si skúšate masáže na sebe a kamarátkach, príde na rad individuálne doškolenie u mňa v salóne zakončené masážou odomňa. Následne obdržíte zarámovaný certifikát.

DVOJFÁZOVÉ ŠKOLENIE + INVIDIVUÁLNE DOŠKOLENIE KOBIDO

Je nesmierne dôležité, aby ste si to, čo sa na školení naučíte, osvojili v praxi. Absolvovala som desiatky hodín kurzov a školení, z ktorých som po príchode domov nič nevedela. Buď chýbala praktická časť, nemali sme na ňu dosť času či modeliek, alebo sa mi postupne skúšaním na sebe a rodine vynorilo kopec otázok, ktoré som sa mala školiteľky spýtať. A preto to robím inak.

Na prvej časti školenia si prejdeme teóriu, následne si na dvoch modelkách natrénujeme správne postupy praxi. Potom idete domov a trénujete – skúšate na sebe, na blízkych, kamarátkach, klientkach–dobrovoľníčkach a zisťujete, čo ešte potrebujete vedieť, aby bol masáž či terapia od vás odborná, bezpečná a efektívna. Následne sa uvidíme znova, prejdeme si všetky vaše otázky individuálne a zakončíme celý kurz masážou odomňa.

AKO SA NA KURZ KOBIDO PRIHLÁSIM, KOĽKO STOJÍ A KDE PREBIEHA?

Školenie KOBIDO stojí 500 eur. V cene školenia sú zahrnuté materiály k výučbe, štartovací balíček kozmetiky a KT tejp v hodnote 100 eur. Každá účastníčka školenia má k dispozícii 2 modelky s ktorými počas školenia pracuje.

V sekcii najbližšie kurzy si vyberiete kurz, o ktorý máte záujem – nájdete tam aj cenu za kurz. Vyplníte formulár a na mail vám pošleme všetky dôležité informácie. Po uhradení zálohy máte miesto v kurze zarezervované. Kurzy prebiehajú v Žiline, presnú adresu a inštrukcie nájdete taktiež v maili.

Najbližšie kurzy

Chcete sa k nám pridať? Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme so všetkými informáciami.

skolenie faceyoga priestor 57
faceyoga eva 26
image