Masáž pŕs: školenie od Evy Žuffovej

Komplexný certifikovaný kurz masáže pŕs zostavený Evou Žuffovou.

Všetko, čo potrebujete vedieť o masáži pŕs

Ako môže masáž prś omladiť našu tvár?

Pri starnutí organizmu sa spomaľujú metabolické procesy, obeh živín v krvi sa zhoršuje, prietoky lymfy sa zhoršujú, obnova buniek už nie je taká efektívna. Napätie v svaloch a fasciách (spojivovom tkanive) časom vyčerpáva pokožku. Preto vyzeráme staršie, menej sviežo, unavene.

Dá sa s tým však krásne pracovať a týka sa to aj pŕs.

Prsia potrebujú uvoľniť napätie.

Ozdraviť pokožku a kožné tkanivá.

Prsné tkanivo zmäkčiť, okolité svaly uvoľniť a podporiť v pevnosti a flexibilite.

Ajurvédski špecialisti tvrdia, že žena prekvitá a je zdravá, ak sa dotýka svojich pŕs, je napojená sama na seba práve cez prsia. Masážou a vnímavým precíteným dotykom dokážeme pozitívne vplývať na mnohé časti nášho tela. Dokonca prebudiť našu ženskosť a ozdraviť sexualitu.

PRE KOHO SÚ KURZY URČENÉ?

Naše kurzy a školenia sú určené pre profesionálov a profesionálky – pre kozmetičky, masérky, fyzioterapeutky. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý vás oprávňuje ponúkať vo vašom salóne daný typ masáže alebo terapie.

transbuccal prsia individualny 23
transbuccal prsia individualny 21

Správne vedená masáž prś dokáže stimulovať hormonálny systém.

Prolaktín, hormón zodpovedný za stimuláciu a produkciu materského mlieka v prsiach u žien po pôrode a v období dojčenia.

Oxytocín známy ako hormón lásky alebo hormón túlenia, ktorý navodzuje pocit relaxu a pohody.

Endorfíny ktoré sú prírodným prostriedkom proti bolesti a stresu. Hormóny navodzujúce pocit eufórie a blaženosti.

Masáž pŕs znižuje hladinu kortizolu hormónu stresu. Znižuje napätie a prináša úľavu.

Doprajte takúto masáž svojim klientkám v salóne bez ohľadu na vek zákroky – augmentácia, korekcia, redukcia, pri každom jednom sa správne vedená masáž aplikovať môže.

Odborne vedené dotyky dokážu uvoľniť napätie, otvorit hrudný kôš, čím dokážeme dosiahnuť spevnenie, vymodelovanie a zároven výrazný lifting dekoltu a pŕs. Využívame tiež techniky tejpovania.

A zdravé prsia = krásna tvár.

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIM, KOĽKO STOJÍ A KDE PREBIEHA?

Školenie Masáže prś je dvojdňové a stojí 350 eur.  Každá účastníčka školenia má k dispozícii 2 modelky s ktorými počas školenia pracuje.

V sekcii najbližšie kurzy si vyberiete kurz, o ktorý máte záujem – nájdete tam aj cenu za kurz. Vyplníte formulár a na mail vám pošleme všetky dôležité informácie. Po uhradení zálohy máte miesto v kurze zarezervované. Kurzy prebiehajú v Žiline, presnú adresu a inštrukcie nájdete taktiež v maili.

Najbližšie kurzy

Chcete sa k nám pridať? Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme so všetkými informáciami.

skolenie faceyoga priestor 57
faceyoga eva 26
image