studio tvare eva zuffa horizontal 03 biele
prirodzené techniky omladenia tváre od Evy Žuffovej
faceyoga eva 26

Najkrajšia verzia samej seba

Individuálne tvárové terapie vyvinuté certifikovanou lektorkou Evou Žuffou prebiehajú v Štúdiu tváre v Žiline alebo na klinike Skenar v Bratislave. Každá masáž je prispôsobená potrebám klientky alebo klienta (áno, sú vhodné aj pre mužov).

Okrem estetických výhod – viditeľného vyhladenia vrások, rozjasneného pohľadu, plnších pier a výraznejších líčok prinášajú celý rad zdravotných benefitov. Objavte svoju najkrajšiu verziu v úplnej prirodzenosti.

auto_awesome

KOBIDO

auto_awesome

Myofasciálna terapia

auto_awesome

Transbuccal masáž

auto_awesome

Masáž pŕs

Kto je Eva Žuffová

Vitajte v mojom salóne. Zatiaľ aspoň takto virtuálne. Som Eva Žuffová, certifikovaná lektorka tvárovej jogy a prirodzených techník omladenia tváre.

Skúšala som snáď všetky dostupné masáže v zahraničí. Školenia a certifikáty som získala od najlepších odborníkov v tejto oblasti na svete. Vzdelávam sa doteraz a veľmi intenzívne. Len preto, aby som vám mohla priniesť naozaj to najkvalitnejšie, čo sa v oblasti prirodzeného omladenia tváre ponúka. 

Viditeľná zmena nemusí prísť po každej masáži. Je totiž potrebné skombinovať tie správne techniky, vedieť odhadnúť, na čo bude ktorá tvár najlepšie reagovať, kedy a čo treba vyplniť a posilniť, čo treba, naopak, zrelaxovať a uvoľniť. 

Prečítajte si viac o mojich skúsenostiach a prístupe.

faceyoga eva priestory lehota 9
10

spokojných klientov

0

certifikátov z celého sveta

0

rokov skúseností

1

techník, ktoré využívame

KOBIDO

Facelift bez skalpela. Intenzívne vyklepávacie techniky Kobido masáže striedané s jemnými a rýchlymi pohybmi kde prsty každej ruky robia niečo iné, to je z mojich skúseností ten najefektívnejší postup.

Teším sa na vás

faceyoga eva priestory lehota 17
faceyoga eva priestory lehota 26
faceyoga eva priestory lehota 4
faceyoga eva priestory lehota 6
faceyoga eva priestory lehota 7
faceyoga eva priestory lehota 16

Kde nás nájdete?

Skenar klinika
Košická 49
821 08 Bratislava

Štúdio tváre
Na Cintorín
010 01 Žilinská Lehota