Návod na holenie pre mužov s citlivou pokožkou

Návod na holenie pre mužov s citlivou pokožkou

V tomto článku sa dočítate:

  • Problém so strniskom
  • Výhody krémov na holenie na rastlinnej báze
  • Pripravený zmeniť svoju rutinu holenia na ZELENÚ?
  • 5 tipov na holenie pre mužov s citlivou pokožkou

Trápia vás vyrážky a začervenaná pokožka po holení? Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako by vám prechod na organické produkty určené na holenie na báze rastlín mohli vyriešiť vaše problémy s citlivou pokožkou.

PROBLÉM SO STRNISKOM

Máte problém s citlivou pokožkou a strniskom? Každodenné holenie pre ľudí s citlivou pokožkou môže byť poriadna fuška, ale než sa rozbehnete a pridáte sa k ľudom ktorý si nechajú narásť bradu, myslite na to, že pestovanie a údržba brady, fúzov na tvári môže byť rovnaká fuška. Nielenže to vyžaduje pravidelnú návštevu barbera a viac oleja ako priemerné slovenské auto, ale pestovanie brady môže byť aj neskutočne svrbivý zážitok. Obdobie keď brada rastie môže byť pre ľudí s citlivou pokožkou nepríjemné a ak sa vo fúzoch, brade nahromadí olej a nečistoty, zistíte, že bude lepšie sa oholiť. Potom zistíte, že vaša pokožka je ešte bolestivejšia než predtým.

Ak teda fúzy nie sú odpoveďou, aké je tajomstvo riešenia citlivej pokožky pre mužov? Realita je taká, že najlepší spôsob, ako upokojiť citlivú pokožku, je vrátiť sa k prírode a investovať do starostlivosti o pleť na rastlinnej báze.

VÝHODY KRÉMOV NA HOLENIE NA RASTLINNEJ BÁZE

Syntetické chemikálie a vonné látky sa bežne používajú v kozmetických výrobkoch, aby im pomohli lepšie a voňať, ale tieto chemické prípravky môžu zanechať pokožku suchú, bolestivú a zapálenú. To môže byť problematické pre mužskú aj ženskú pokožku, ale sú to muži, ktorým azda najviac hrozí negatívna reakcia na chemikálie. Dôvodom je to, že pri holení odstraňujete nielen strnisko, ale aj vonkajšiu vrstvu kožných buniek. Tento proces dehydratuje pokožku a vystavuje mladšie bunky na povrchu, ktoré môžu byť náchylnejšie na podráždenie vonkajšími agresormi vrátane slnečného žiarenia, chemikálií a alkoholu, ktorý pokožku vysušuje.

Prechod na organickú kozmetiku nabitú vysokovýkonnými rastlinnými extraktmi, ako je Green People pre mužov, môže pomôcť znížiť riziko podráždenia a upokojiť citlivú pokožku. Séria je navrhnutá špeciálne pre mužov s citlivou pokožkou a neobsahuje žiadne agresívne chemikálie vrátane alkoholu, SLS a parabénov a namiesto toho obsahuje nasledujúce rastlinné zložky vybrané pre ich upokojujúci a utišujúci účinok na pokožku:

ZELENÝ ČAJ

Nabitý antioxidantmi, pomáha pokožke bojovať proti vonkajším agresorom a chráni štruktúru pokožky.

BAMBUS

Tento prírodný peeling jemne odstraňuje odumreté kožné bunky bez poškodenia pokožky, aby bola pokožka čistá a svieža.

ALOE VERA

Táto rastlina, ktorá upokojuje je známa svojimi liečivými účinkami, ošetruje, chráni a hydratuje pokožku, aby sa cítila chladná, pokojná a vyrovnaná.

MENTOL

Silná a svieža mäta má chladivé antiseptické vlastnosti a pomáha zmierniť podráždenie a svrbenie.

EXTRAKT Z ČIERNEJ VRBY

Táto protizápalová zložka je ideálna pre pokožku náchylnú na tvorbu vyrážok, kontroluje produkciu kožného tuku a pomáha predchádzať tvorbe škvŕn.

SEAWEED

 Táto užitočná hydratačná zložka postupne uvoľňuje vlhkosť, aby zmiernil štípanie po oholení.

STE PRIPRAVENÝ ZMENIŤ SVOJU RUTINU HOLENIA NA ZELENÚ?

 Objavte naše zázračné výrobky na rastlinnej báze určené pre citlivú pokožku:

5 TIPOV NA HOLENIE PRE MUŽOV S CITLIVOU POKOŽKOU

 Hydratujte pokožku pred holením vypitím pohára vody. Sprchovanie pred holením tiež pomôže zjemniť chĺpky a uľahčí ich oholenie.

  1. Používajte pravidelne peeling na tvár No. 1, aby ste znížili riziko zarastania chĺpkov a hlavne pred holením.
  2. Naneste na pokožku gél na holenie bez SLS, ako je náš No.2 upokojujúci gél na holenie 2 v 1, naneste malé množstvo do dlane a vypracujte ho do peny, naneste na pokožku.
  3. Čím viac krát prejdete jednu časť tváre, tým vyššie je riziko podráždenia pokožky, preto sa vždy ohoľte v smere chĺpkov a pokiaľ je to možné, ohoľte každú oblasť tváre iba raz
  4. Po holení opláchnite všetky zvyšky teplou vodou a osušte pokožku. Aby bola pokožka hydratovaná, naneste hydratačný krém obsahujúci sqvalén, prírodnú zložku, ktorá udržiava hydratáciu pokožky viac ako 8 hodín, napríklad náš chladiaci hydratačný krém No. 3 alebo antioxidačné sérum No. 7.