O nás

Život je cesta a my sme na tej našej ceste životom, pri hľadaní toho správneho životného štýlu, či neustáleho riešenia bežných, našťastie nie vážnych, zdravotných problémov, natrafili na naj expertov naturopatie v Anglicku.
Rozhodli sme sa s vami podeliť o naše skúsenosti a ponúknuť vám na našej stránke výrobky, ktoré nám veľmi pomohli zostať zdraví bez užívania antibiotík, či analgetík už celých päť rokov.

Zásadné zistenie bolo, že zdravie je komplexná záležitosť a nestačí sa len zdravo stravovať, športovať, vybrať si vhodné doplnky výživy, ale zaujímať sa aj o vonkajšie vplyvy. Patria k nim rôzne chemikálie v kozmetike, v pracích a čistiacich prostriedkoch a tiež v rôznych vonných produktoch, napr. vonných sviečkach. Musíme sa priznať, že toto zmeniť bolo najľahšie. Stačilo si iba dávať pozor pri nakupovaní a uprednostňovať prírodné zloženie týchto výrobkov. Na trhu je veľké množstvo eko výrobkov, z ktorých sa dá vybrať.
Ďalší vplyv o ktorom sa veľmi málo hovorí je elektrosmog. Najnovšie svetové výskumy zistili, že neustále pôsobenie elektrického žiarenia (elektrosmogu) na náš organizmus spôsobuje permanentný stres. Určite si poviete, ako žiť bez internetu (WiFi) v dnešnej dobe? Dá sa to vôbec? My sme to vyriešili tak, že používame len WLAN pripojenie (cez kábel). Router používame len minimálne. Snažíme sa obmedziť používanie WiFi ako sa len dá. Dôležité je, aby si telo aspoň v domácom prostredí oddýchlo od neustáleho pôsobenia elektrosmogu (WiFi), keďže inde to obmedziť nevieme.

Obliekame si spodnú bielizeň, ktorá je pretkaná striebornými vláknami, ktoré skvele zabraňujú prenikaniu žiarenia do tela, a tým minimalizujú negatívny vplyv elektrosmogu na náš organizmus. Na našej stránke ponúkame všetky typy oblečenia, ktoré nosíme my aj naše deti. Z našich skúseností a tiež aj zo skúseností našich známych, sme zistili, že deti nemajú tak často návaly hnevu ako predtým. Vedia lepšie zvládať svoje emócie. V ponuke máme aj špeciálne tričká pre budúce mamičky, ktoré tiež obsahujú strieborné vlákna, a tým účinne chránia budúcu mamičku aj dieťa pred elektrosmogom. V krajinách ako je Čína a niektoré časti Ruska, je takáto ochrana povinná pre všetky tehotné ženy.

Čo sa týka ešte doplnkov výživy, sú pre náš organizmus veľmi dôležité. V tejto dobe je veľmi ťažké zobrať si zo stravy všetko, čo potrebuje náš organizmus pre správne fungovanie nielen fyzického, ale aj psychického zdravia. Doplnky stravy, ktoré ponúkame sú veľmi kvalitné a bez chemických prísad, konzervantov a plnív. Urobia tak nášmu telu službu bez toho, aby zaťažovali pečeň, čo je veľmi dôležité.
Na našej stránke ponúkame doplnky výživy od najlepších výrobcov, ktoré máme overené. S pomocou už hore spomínaných naturopatov, sme pre vás vybrali to najlepšie z ich portfólia.
Prajeme si, aby ste si v našom e-shope našli niečo, čo vám pomôže vyriešiť váš zdravotný problém, pretože ZDRAVIE je to najcennejšie, čo máme. Chráňme si ho a starajme sa oň, aby nám slúžilo čo najdlhšie.

Váš natur-life 

Zdravé doplnky výživy

Najkvalitnejšie vitamínové produkty od najlepších dodávateľov.

Rýchle dodanie

Tovar Vám čo najrýchlejšie zabalíme a odošleme.

Organická prírodná kozmetika

Tá najlepšia prírodná kozmetika pre všetkých.

Odporúčané stovkami zákazníkov

Naše doplnky odporúča množstvo našich zákazníkov.