Nezabúdaj na to, že to čo si dávaš na tvár vždy skončí v tvojom tele.

Nezabúdaj na to, že to čo si dávaš na tvár vždy skončí v tvojom tele.

Nezabúdaj na to, čo si dávaš na pokožku. Produkty, ktoré sa nanášajú na pleť a telo vždy skončia vo vnútri nášho organizmu.

Teraz sa mi to hovorí jednoducho, ale nie vždy som si to uvedomovala. Bola som veľmi prekvapená, keď mi naturopatka v Británii oznámila, že vo svojej každodennej kozmetike používam príliš veľa chemikálii a moja pečeň to množstvo nestíha filtrovať. Vtedy nastal zlom a začala som pátrať po iných možnostiach.
Nájsť prírodnú kozmetiku, ktorá bude láskavá k môjmu telu, ale zároveň efektívna pre moju pleť nie je vôbec jednoduché. Dva roky som skúmala a používala všetky dostupné prírodné značky. Polovica z nich nemala žiadny efekt pre moju pokožku a druhá polovica nespĺňala podmienky, ktoré som si stanovila, ako napríklad udržateľnosť, recyklovateľné obaly a ohľaduplnosť voči našej planéte.

Po vyskúšaní produktov značky Green People som vedela, že som konečne našla to, čo potrebujem. Nielen ja som bola spokojná, ale aj moja rodina a najmä zákazníčky, ktorým som túto značku začala odporúčať a väčšina z nich ju používa dodnes.

Na výber je mnoho produktov. Krémy, ktoré viditeľne rozjasnia pleť alebo zmiernia pigmentáciu. Make-up, ktorý vytvára efekt zrelaxovanej pleti. Nočná maska, s ktorou mladnete počas spánku a mnoho ďalších produktov, ktorých aktívne látky robia doslova zázraky na vašej pleti, vlasoch a pokožke tela.

Značka už niekoľko rokov vyhráva súťaže zamerané na citlivú a problematickú pokožku s rosaceou a psoriázou a na medzinárodnom trhu nemá konkurenciu. Ženám, ktoré používajú vo svojej nočnej rutine retinol, túto značku odporúčam používať najmä ráno, aby bola pleť cez deň odľahčená a prijímala výživu z čisto prírodných organických látok.

Každá z nás by mala svoju pleť rozmaznávať, aby bola vyživená, pevná a jemná na dotyk. Kombinácia prírodnej kozmetiky a pravidelného precvičovania svalov tváre je najefektívnejšie a najjednoduchšie riešenie. Ak k tomuto ešte pridáme tejpovanie tváre, pleť bude vyzerať aj o 10 rokov mladšie 😉