Dvojfázové kurzy techník omladenia tváre pre profesionálky, jednodňové kurzy aj workshopy pre každého

Komplexné certifikované kurzy zostavené Evou Žuffovou: KOBIDO masáž, myofasciálna terapia, transbuccálna masáž, masáž pŕs.

1
4
2
3

O mne

Všetko, čo potrebujete vedieť o našich školeniach

doprajte svojim klientkám výnimočnú starostlivosť

Pre koho sú kurzy určené?

Naše kurzy a školenia sú určené pre profesionálov a profesionálky – pre kozmetičky, masérky, fyzioterapeutky. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát, ktorý vás oprávňuje ponúkať vo vašom salóne daný typ masáže alebo terapie.

Workshopy, ktoré organizujeme tiež, sú určené pre všetky ženy aj mužov, ktorí si chcú dopriať samomasáž alebo sa naučiť správne techniky uvoľňovania tkanív či tejpovania. Workshopy nie sú ukončené certifikátom a neoprávňujú vás ponúkať masáže či terapie verejnosti.

faceyoga eva 17
faceyoga eva 56

Ako kurzy prebiehajú?

Kurz prebieha v šesťhodinovom bloku, zvyčajne v sobotu. Je rozdelený na teoretickú časť s praktickými videoukážkami a praktickú časť, na ktorej sa naučíte správny postup na dvoch modelkách.

Kurzy prebiehajú v malých skupinách zvyčajne s piatimi účastníkmi, takže máme široký priestor na individuálny prístup.

Niektoré druhy školení (napríklad KOBIDO) sú dvojfázové – po niekoľkých dňoch/týždňoch po školení, kedy si skúšate masáže na sebe a kamarátkach, príde na rad individuálne doškolenie u mňa v salóne zakončené masážou odomňa. Následne obdržíte zarámovaný certifikát.

DVOJFÁZOVÉ ŠKOLENIE + INDIVIDUÁLNE DOŠKOLENIE

Je nesmierne dôležité, aby ste si to, čo sa na školení naučíte, osvojili v praxi. Absolvovala som desiatky hodín kurzov a školení, z ktorých som po príchode domov nič nevedela. Buď chýbala praktická časť, nemali sme na ňu dosť času či modeliek, alebo sa mi postupne skúšaním na sebe a rodine vynorilo kopec otázok, ktoré som sa mala školiteľky spýtať. A preto to robím inak.

Na prvej časti školenia si prejdeme teóriu, následne si na dvoch modelkách natrénujeme správne postupy praxi. Potom idete domov a trénujete – skúšate na sebe, na blízkych, kamarátkach, klientkach–dobrovoľníčkach a zisťujete, čo ešte potrebujete vedieť, aby bol masáž či terapia od vás odborná, bezpečná a efektívna. Následne sa uvidíme znova, prejdeme si všetky vaše otázky individuálne a zakončíme celý kurz masážou odomňa.

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIM, KOĽKO STOJÍ A KDE PREBIEHA?

V sekcii najbližšie kurzy si vyberiete kurz, o ktorý máte záujem – nájdete tam aj cenu za kurz. Vyplníte formulár a na mail vám pošleme všetky dôležité informácie. Po uhradení zálohy máte miesto v kurze zarezervované. Kurzy prebiehajú v Žiline, presnú adresu a inštrukcie nájdete taktiež v maili.

Kurzy sú certifikované – certifikát obdržíte zarámovaný po úspešnom absolvovaní školenia.

Najbližšie kurzy

Chcete sa k nám pridať? Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme so všetkými informáciami.

skolenie faceyoga priestor 57
faceyoga eva 26
image

Zoznam salónov, ktoré sa zúčastnili certifikovaných kurzov s Evou Žuffovou

Kozmetický salón Mata, Mgr.Martina Práznovská

Sv.Gorazda 621,Mocenok
praznovska.martina@gmail.com

0915 772 756

Villa Visage – Denisa Verkinová

Terézie Vansovej 15, 97401 Banská Bystrica
denisaverkinova@gmail.com

0908 969 282

AJA Beauty

ul. Mieru 274, 02901 Námestovo
janka057@azet.sk

0911 205 944

Kozmetický salón NADI

Vajanského 2385 Galanta 92400
elena.Hubinakova78@gmail.com

0915 977 342